top of page
  • gatohmwr

Тренд року - піжамні вечірки

Душа прагне незвичного сценарію домашнього свята? Влаштуйте для друзів справжню піжамну вечірку в кращих західних традиціях!


Перш за все, варто подбати про дрес-код! Gato запропонує вам різноманітні варіанти класичних піжам у будь-якому кольоровому виконанні - в наших піжамах ви почуватиметесь комфортно і розкуто, адже у піжамах Gato так легко розслабитися, вести невимушену бесіду, дивитися цікавий фільм, грати в настільні ігри, веселитися, не озираючись на правила етикету ...


Щоб піжамна вечірка надовго запам'яталася і пройшла ідеально, слід добре продумати її сценарій. Почати варто з відправки запрошень гостям, де, крім дати, часу і місця проведення вечірки, має бути зазначено, що обов'язковою умовою є наявність піжами або нічної сорочки, в яку гості повинні переодягтися після прибуття.


Сценарій для проведення піжамної вечірки будується в залежності від того, до якої події вона приурочена. Це може бути святкова дата в календарі, День Народження, успішне завершення сесії, фінал улюбленого серіалу. Чим незвичнішим буде привід, тим цікавіше і феєричніше вдасться провести свято.


Ви точно не помилитись, якщо влаштуєте вечірку з кіномарафоном у стилі rom-com. Зробіть ваш диван чи вітальню максимально затишними за допомогою кремезних ковдр, свічок з ароматом квітів або цитрусових та підлогових подушок. У проміжках між фільмами обов’язково робіть танцювальні перерви, щоб ендорфіни зашкалювали!


Класична піжамна вечірка зазвичай влаштовується в якості дівич-вечора нареченої перед весіллям. І навіть не один раз! Адже справжні подружки ніколи вдосталь не наговоряться! Такі вечори створені для дівочих балачок, пліток під легкі алкогольні коктейлі, а також спільних бьюті-процедур - вітаються маскування обличчя, експерименти з різними типами зачісок або тестування останніх тенденцій макіяжу. Найсміливіші дівчата не втрачають можливості зазирнути у майбутнє, організувавши таємничі ритуали гадання.


Вечірка в піжамах - відмінна ідея і для зустрічі Нового Року!


Щоб не нудьгувати, треба подбати про проведення веселих конкурсів з жартівливими призами. У якості розваг підійдуть «танці-обніманці», бої з подушками, «пляшечка», «фанти», «крокодил». І, звичайно ж, традиційні розваги: ​​лото, гра в карти, ворожіння на картах, «дженга», «мафія», «еліас».


Можна влаштувати конкурс краси з вибором найбільш незвичайного піжамного образу. На голову переможниці водружається символічна корона. Нехай корона ця буде з рожевих бігуді, або з різнокольорових прищіпок для білизни - неважливо. Головне, щоб було весело всім.


І не забуваємо фотографувати усі веселощі, нехай увесь Instagram заздрить!


Ось така вона піжамна вечірка! А зробити її ще більш атмосферною та інстаграмною допоможуть піжами Gato!
1 перегляд0 коментарів
bottom of page